budynek

O firmie

Czym tak naprawdę się zajmujemy?

OPTIMAL GASTRO – to rzeszowska firma działająca w branży gastronomicznej. Głównym przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie wyposażenia gastronomii. Nasze łączne doświadczenie sięga niemal 20 lat, i przez ten czas wyposażyliśmy wiele profesjonalnych kuchni takich jak przedszkola, szkoły, żłobki, hotele, domy weselne, bistra, fast-foody, kantyny pracownicze etc.

Jesteśmy młodym i energicznym zespołem i lubimy to co robimy. Do każdej inwestycji wkładamy serce przez co nasze realizacje to zawsze dopracowane projekty, w pełni funkcjonalne kuchnie oraz odpowiednio dobrane urządzenia do wymagań Naszych klientów.

kuchnia
kuchnia

Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje ponieważ jesteśmy tego świadomi, że tylko w ten sposób możemy podążać za dynamicznie zmieniającymi się trendami. Dzięki temu nasi klienci ciągle do nas wracają doceniając nasze doświadczenie – i bardzo nas to cieszy. My w zamian staramy się budować tylko i wyłącznie stałe i dobre relacje – wiemy iż gastronomia to podróż na dłuższą chwilę.

Tą ciężką branżę znamy od podszewki i przez te wszystkie lata pracy wypracowaliśmy bardzo wiele kontaktów z czołowymi producentami zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Uczestniczymy w szkoleniach, spotkaniach, targach i naprawdę dbamy o poziom naszej wiedzy. Co nas wyróżnia na tle firm konkurencyjnych? To iż nie szufladkujemy klientów, staramy się aby każdy z nich był zadowolony, że to właśnie u nas dokonał zakupów. Projektujemy! Tak właśnie, sami wykonujemy projekty technologiczne dla naszych klientów. Po pełnej akceptacji ze strony inwestorów przystępujemy do realizacji. Jesteśmy obecni na każdym etapie inwestycji, począwszy od budowy czy remontu poprzez prace wykończeniowe takie jak przygotowanie mediów typu instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne czy gazowe. Wszystko po to aby efekt końcowy był taki jak na papierze!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, postaramy się pomóc w każdym aspekcie.

Zadzwoń do nas
czajnik kucharz mężczyzna żarówka patelnia