kuchnia

Oferta

Oferta

Poznaj ofertę naszych usług oferowanych przez nas.

kuchnia

Projektowanie

Projekt technologiczny Twojej kuchni – solidność i estetyka to cechy naszych projektów!

Funkcjonalna i dobrze wyposażona kuchnia gastronomiczna to fundament dla dobrze prosperującego biznesu. Rozpoczynając działalność gastronomiczną często nie do końca wiemy jak powinna wyglądać profesjonalna kuchnia. Najważniejszym krokiem jest wykonanie szczegółowego i dobrze przemyślanego projektu zaplecza gastronomicznego. Jest to o tyle ważne, ponieważ tylko na jego podstawie jesteśmy w stanie zaplanować wszelkie prace związane z przystosowaniem i wyposażeniem lokalu. Tylko dobrze zaplanowane rozmieszczenie wszelkich mediów (instalacje elektryczne, gazowe i wodno-kanalizacyjne) pozwoli na uniknięcie ewentualnych dodatkowych kosztów związanych z przeróbkami budowlanymi i instalacyjnymi. W efekcie działania różnych wykonawców a następnie dostawy i montaż sprzętu przebiegają bez zakłóceń. Współpracę z Klientami na ogół rozpoczynamy bardzo wcześnie – idealnym momentem jest etap budowy bądź czas kiedy rozpoczynają się roboty instalacyjne. Projekty przez nas wykonywane wykonujemy po konsultacji z Inwestorem uwzględniając wszelkie potrzeby związane z:

patelnia

wielkością i charakterem lokalu gastronomicznego

ręka

obowiązującymi przepisami sanitarno-higienicznymi

miotełka

obowiązującymi przepisami BHP i wytycznymi HACCP

Po zaakceptowaniu przez Inwestora koncepcji oraz zaproponowanych urządzeń przygotowujemy projekt dla instalatorów tzw. rysunki przyłączy. Taki projekt zawiera w sobie kompletną informację dla wykonawców instalacji gdzie oraz jakie media powinny się znaleźć aby sprawnie i estetycznie podłączyć wszystkie urządzenia zawarte w projekcie technologicznym. W skład projektu wchodzą:

woda lecąca z rury

wytyczne dla przyłączy wodno-kanalizacyjnych

kuchenka

wytyczne dla przyłączy gazowych

słońce

wytyczne dla przyłączy elektrycznych

wiatrak

wytyczne dla przyłączy wentylacyjnych

Nie tylko tworzymy projekty, ale i koordynujemy sposób ich wykonania przez instalatorów w rzeczywistości. Dla Inwestorów, którzy zdecydują się z nami współpracować przekłada się to na sprawne oraz bezproblemowe wykonanie niezbędnych instalacji, pozwala na uniknięcie błędów i dodatkowych kosztów związanych z „przeróbkami”. Projektujemy kuchnie różnych wielkości zaczynając od tych najmniejszych typu kebaby, kawiarnie, cukiernie jak i te większe: restauracje, pizzerie, domy weselne, kuchnie cateringowe, kantyny pracownicze, hotele, stołówki szkolne, stołówki przedszkolne, stołówki żłobkowe oraz wiele innych.

kuchnia

Ile kosztuje projekt technologiczny?

Przygotowanie projektu wymaga wiele czasu i pracy. Wszyscy Inwestorzy którzy zdecydują się z nami współpracować w zakresie dostawy sprzętu gastronomicznego projekty wykonujemy nieodpłatnie.

Jeżeli dostawa sprzętu planowana jest w późniejszym etapie a projekt technologiczny jest potrzebny „na już” w takim przypadku pobierana jest niewielka opłata, która zwracana jest w całości na etapie wyposażenia lokalu w przypadku wybrania naszej firmy jako dostawcę urządzeń gastronomicznych.

Należy pamiętać, że dobrze zaplanowana technologia zapewnia sprawną realizację!
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Serwis

OPTIMAL GASTRO Profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych

Nagła awaria sprzętu przed ważną imprezą? Coś nie działa jak powinno? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych. Nasi technicy szybko i sprawnie usuną usterki. Świadczone przez naszą firmę usługi serwisu i naprawy sprzętu gastronomicznego realizowane są na terenie województwa podkarpackiego oraz ościennych. Bogate doświadczenie naszych serwisantów w zakresie naprawy urządzeń gastronomicznych zapewnia pełną opiekę gwarancyjną oraz pogwarancyjną sprzętu. Oferujemy również sprzedaż części zamiennych do urządzeń gastronomicznych wielu marek.

serwisant z narzędziami

Dlaczego my?

Usterki urządzeń które zostały zakupione w naszej firmie i są w okresie gwarancji usuwane są bezpłatnie w lokalu Klienta.

katalog

Katalogi

Rozpiska naszych oraz partnerów lista katalogów

Nasza oferta jest bardzo szeroka i nie jesteśmy w stanie przedstawić jej w całości. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń gastronomicznych wielu marek producentów krajowych jak i zagranicznych. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom proponując sprzęt najwyższej jakości. Poniżej przedstawiamy podstawowe katalogi do pobrania. Należy pamiętać o tym, iż to tylko wycinek naszej oferty. Jeżeli nie znalazłeś produktu bądź urządzenia które Cię interesuje, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym a na pewno pomożemy.

Oferta regularna:

STALGAST

Październik 2018

Pobierz katalog

HENDI

Wrzesień 2018

Pobierz katalog

EDENOX

Styczeń 2017

Pobierz katalog

KROMET

Marzec 2018

Pobierz katalog

Oferta promocyjna:

STALGAST

Październik 2018

Pobierz katalog

RMGASTRO

Wrzesień 2018

Pobierz katalog